Běh republiky 2023

Na státní svátek Den vzniku samostatného Československa 28. října 2023 jsme se rozjeli po republice reprezentovat naši jednotu na Běh repubiky do Písku a do Poděbrad,

V Písku běžel Ondra Špiller se všemi svými dětmi – Zuzkou, Patrikem a Nikčou. Nikolka si doběhla pro krásné třetí místo (je třeba říct, že Nikča nám již ze Sokolíků odrostla, ale strávila u nás pár let a tak je pořád naše 😉 🙂

V Poděbradech jsme měli zastoupení  v kategorii dětí – Adélka Šimůnková a Adélka a Eliška Faltýnovy, bratr náčelník vzal běhat svoje vnoučata a sestra náčelnice také (běžely bohužel tak rychle, že je naše kamery nezachytily 😀 )

V kategorii dospělých jsme běželi ve třech: moje maličkost, Pája Faltýnová a náčelník Libor David. Já ještě přivedla na start větší část své rodiny – Josefa a Vítka Šimůnkovi.

Stává se nám z Běhu republiky taková hezká tradice… Tak jen víc účastníků a já si pro sebe přeji příště i lepší čas 😀

Pavlína Šimůnková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *